International Dental Forum

виставка cтоматологічного обладнання та технологій
IDF - це наймасштабніший стоматологічний хаб в Україні, що відбувається двічі на рік (весна та осінь) і збирає лідерів галузі та широку професійну аудиторію українських і зарубіжних фахівців.

Запрошуємо 1-3 жовтня у Міжнародний виставковий центр за адресою м. Київ, Броварський проспект 15, метро Лівобережна.

Чекаємо на International Dental Forum 2019!
Найкраща стоматологічна продукція за акційними цінами
тільки 1-3 жовтня!

Про форум

EXPO
Виставка новітніх досягнень стоматологічної індустрії — матеріалів, обладнання, технологій. Вас чекає спілкування з керівним складом компаній, презентації новинок, трейд та демо зони
IDF conference
Науково-практична програма за участю провідних фахівців стоматологічної індустрії.
Конференції, семінари, майстер-класи, презентації відбуваються одночасно нон-стоп
IDF for Business
Низка ефективних бізнес-заходів та заходів, спрямованих на обговорення і вирішення актуальних питань галузі, за участю авторитетних експертів.

Як відбувається форум

Місце проведення

Виставка відбудеться на території Міжнародного виставкового центру (МВЦ). Ця сучасна арена для B2B бізнесу презентує такі всесвітньо відомі міжнародні виставки як InterCHARM-Україна, Estet Beauty Expo, Аква-Терм Київ.
Також виставковий центр пройшов перевірку на витривалість Міжнародний пісенним конкурсом Євробачення 2017.

Адреса:
Броварський проспект, 15, Київ, Україна
Найближча станція метро – «Лівобережна». До центру Києва – 3 зупинки (15 хвилин).
Проїзд автомобілем до МВЦ з Броварського проспекту або з вулиці Микільсько-Слобідська. До аеропорту «Бориспіль» - 27 км.

Організатори форуму:

стоматологічна виставка
Компанія входить до складу International Trade & Exhibitions (ITE) Group Plc та є єдиним міжнародним виставковим оператором в Україні. Група ITE заснована в 1991 році у Великобританії та сьогодні представлена 32 офісами в 20 країнах. Співробітники регіональних філій компанії щороку організовують близько 240 торговельних виставок, в яких беруть участь експоненти майже з усього світу. В Україні ДП «Прем'єр Експо» щорічно проводить 17 міжнародних виставок, в яких представлені учасники більш ніж із 60 країн..
стоматологічна виставка
Всеукраїнська асоціація імпортерів та виробників стоматологічної продукції («ВА ІВСП») — перше в Україні професійне об'єднання виробників та імпортерів стоматологічної галузі. На сьогодні до ГС «ВА ІВСП» входять більше двадцяти операторів стоматологічного ринку з різних регіонів України, Асоціація конструктивно співпрацює з регуляторними державними органами, з рядом громадських організацій, в тому числі з лікарськими стоматологічними професійними об'єднаннями з метою забезпечення вітчизняного ринку стоматологічної продукції якісними медичними виробам
International Dental Forum відбудеться одночасно з Міжнародною медичною виставкою «PUBLIC HEALTH».

Щороку виставка збирає більше 300 провідних виробників і дистриб'юторів обладнання, послуг, медикаментів, виробів медичного призначення з України, Німеччини, Чехії, Латвії, Італії, Індії, Китаю, Сингапуру, Великобританії, Нідерландів, США, Республіки Білорусь, Польщі, Туреччини, Австрії, Молдови.
За підтримки:
Наші партнери: